cały zespół REDi - o nasPOZNAJMY SIĘ!

 

REDi TEAM tworzymy my – Renata, Julia, Paul i Michael. Wywodzimy się z różnych kultur, mamy odmienne osobowości, na co dzień zajmujemy się też zupełnie różnymi rzeczami. Są wśród nas doświadczeni przedsiębiorcy, jak również studenci medycyny czy ekonomii. Skąd w takim razie pomysł na wspólny biznes…? 🤔

 

Odpowiedź jest bardzo prosta – wszyscy jesteśmy miłośnikami wina!

 

Mamy głowy pełne pomysłów i zapał do działania. Postanowiliśmy połączyć siły i wspólnie stworzyć markę REDi WINES!

 

  

Renata - o nas

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O NAS

 

 

 

☑️ Renata

Pochodzę z miejscowości Głuchów położonej w okolicy Rawy Mazowieckiej. Od 2013 r. prowadzę firmę zajmującą się obsługą podatkową wynajmu nieruchomości. Ukończyłam kierunek Finance & Accounting w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Moją pasję do wina zrodziły podróże do Południowej Afryki. W 2018 r. ukończyłam kurs sommelierski organizowany przez międzynarodową organizację WSET na poziomie 1. Rok później ukończyłam kolejny poziom – WSET 2. W REDi WINES nadzoruję procesy związane z importem, tak aby świetnie wyselekcjonowane wino z RPA bezpiecznie i sprawnie trafiło na Wasze stoły.

 

 

 

 

 Julia - o nas

 

 

☑️ Julia

W REDi WINES jestem odpowiedzialna, m.in. za prowadzenie mediów społecznościowych. Staram się docierać do najgłębszych zakątków Internetu, aby dzielić się z Wami ciekawostkami o winie. Dbam również o to, aby nie ominęły Was żadne wydarzenia z życia REDi. Na co dzień studiuję Ekonomię Przedsiębiorstwa na Uniwersytecie Warszawskim. Jestem miłośniczką tańca towarzyskiego, piłki siatkowej oraz szwedzkich kryminałów. Przed rozpoczęciem studiów w okresach wakacyjnych pracowałam w polskiej winnicy doświadczalnej “Victoria”, dzięki czemu zdobyłam wiedzę na temat uprawy i produkcji wina w Polsce. Z wyróżnieniem ukończyłam kurs WSET level 2, który znacznie poszerzył moją wiedzę o winie. Zawsze z dużym zaangażowaniem podchodzę do nowych wyzwań. Mam nadzieję, że wkrótce uda mi się zarazić pasją do wina moich rówieśników.

 

 

 

 Paul - o nas

 

 

☑️ Paul

Wychowałem się w Bawarii, w Polsce mieszkam od 2009 r. Od 6 lat prowadzę firmę związaną z rynkiem nieruchomości. Ukończyłem kierunek Zarządzanie w Szkole Głównej Handlowej, dzięki któremu łatwiej mi rozwijać kolejne projekty. W REDi WINES zajmuję się dystrybucją produktów oraz odpowiadam za kontakt z klientem biznesowym. Każdą wolną chwilę poświęcam zgłębianiu historii Południowej Afryki.

 

 

 

  

Micheal - o nas

☑️ Michael

Growing up in Hermanus, Western Cape – South Africa, the mountains and ocean were my play ground. With the Hemel en Aarde (Heaven and Earth) valley part of Hermanus, I was privileged to get to know the wine growing region and work within it. I spent my secondary and tertiary studies in Stellenbosch, another reputable wine growing area of South Africa. During these formative years, I was introduced and grew to develop a deep passion for South African wines. After my studies, I worked for Kevin Grant at Ataraxia full time during 2017 in his tasing lounge. It was a wonderful experience meeting both international and national wine makers, cultivating my interest for wine and the sales of wine.

Towards the end of 2017 I was accepted to study Medicine in Wroclaw, Poland. I acted quickly and left everything I knew behind me, and ventured to Wroclaw. My South African friend and fellow student Leo and I were walking along the Odra river. It was here where we shared a dream of delivering the beautiful wines of South Africa to Poland. It wasn’t long from that discussion that we met with Paul and Renata who similarly shared a big interest for South African culture and wines. With eagerness, business ideas took shape. My hope is that through REDi WINES we can reach people of Poland and share our passion for South African wines in Poland.

 

 

  

Firma REDi WINES powstała, aby udowodnić, że wino jest dla każdego – nie tylko dla znawców.

 

W Polsce zdarza się, że dźwięk odkorkowania butelki jest niemile postrzegany – w RPA to muzyka… Spróbuj naszych win, a też ją usłyszysz!

  

zespół - o nas
CO U NAS ZNAJDZIESZ?

 

W naszej ofercie znajdziesz wina z RPA. Pochodzą one zarówno z tradycyjnych regionów winiarskich (takich jak Constantia czy Stellenbosch), jak również z nowo odkrytych dla winiarstwa zakątków Afryki.

 

Producenci, z którymi współpracujemy, z ogromnym zapałem dążą do tego, aby w każdej przygotowanej przez nich butelce udało się zatrzymać bogactwo smaków Afryki Południowej. Pozwól się zaskoczyć i odkryj nieznane dotąd smaki!

 

 Nasze wina są wspaniałym dopełnieniem wyjątkowych chwil!
nasze butelki

 

Przygotowujesz romantyczny wieczór? Wybierasz się na spotkanie z przyjaciółmi? Masz w planach wieczorne wyciszenie z książką? A może organizujesz imprezę?

 

Wina z REDi WINES doskonale ubogacą każde z tych wydarzeń!

 

Wierzymy, że wyjątkowe aromaty i smaki, które skrywają nasze butelki, pozostaną w Twojej pamięci na długo i będą przywoływać same miłe wspomnienia. Pozwól nam zaprosić się do świata wina i Afryki Południowej!

 

Kto wie, czy spotkanie z REDi WINES nie okaże się przygodą na dłużej…?

 

 DLACZEGO RPA?

 

Wyjątkowość win z RPA sprawia, że cieszą się one coraz większym uznaniem na całym świecie. Ich smaki, gatunki i kolory są tak różnorodne, jak zróżnicowane jest RPA. Można tu podziwiać wspaniałe wybrzeża, skaliste góry, dzikie sawanny, piękne pustynie, jeziora, wodospady, piaszczyste plaże, spektakularne wąwozy, lasy, jak również szerokie równiny. A wszystko to pod niebem, które podobno jest najbardziej niebieskie na świecie.

 

Jedność w różnorodności to motto kraju wygłoszone przez Nelsona Mandelę. Odmienne kultury i ludzie o różnych kolorach skóry żyją tu w przyjaźni, tworząc kraj o wielu barwach, które idealnie ze sobą współgrają – podobnie jak w tęczy. W tej różnorodności tkwi potencjał i siła Republiki Południowej Afryki!

 

Nie możemy przywieźć Wam tego wszystkiego do Polski, ale możemy przynajmniej dostarczyć smaki, które zapamiętacie na długo.

  

Na koniec zostawiamy Wam krótkie video z jednego z eventów, który mieliśmy przyjemność organizować:

 

 


 

Zainteresowało Was to, czym się zajmujemy i chcecie być na bieżąco z tym, co się u nas dzieje?

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o nas i naszych działaniach, to zachęcamy do śledzenia naszych profili w mediach społecznościowych:

      


Odwiedzajcie również naszego bloga!